הצהרת נגישות

פרופ' מורד יאיר נוקט את מירב המאמצים ומשקיע משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, התשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו.

נגישות מרפאות:

המרפאה של פרופ' מורד נגישה באופן מלא לאנשים עם מוגבלות. להלן הסדרי הנגישות שקיימים במרפאה הממוקמת ברחוב תוצרת הארץ 1, מגדל Y קומה 10 פתח תקווה: קיימות חניות נכים בחניון, כולל לרכב גבוה; קיים רצף גישה מהחניה ועד למרפאה (כולל מעליות); קיימים שירותי נכים נגישים; קיימים שלטי זיהוי והכוונה; מותרת כניסה לחיית שירות המיועדת לסייע לאדם עם מוגבלות.

נגישות אתר האינטרנט:

פרופ' מורד מאמין ופועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. הנגשת האתר נועדה להפוך אותו לזמין, ידידותי ונוח יותר לשימוש עבור אנשים עם צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, לקויות שמיעה וכן אנשים בני הגיל השלישי. אנו עושים מאמצים שהאתר שלנו יעמוד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, ברמת התקן הנדרש. כמו כן, אנו מיישמים את המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C .

תיקונים והתאמות שבוצעו:

* האתר מותאם לדפדפנים הנפוצים

* האתר מותאם לשימוש בטלפון הסלולרי.

* האתר מותאם לתצוגה תואמת מגוון מסכים ורזולוציות.

* אמצעי הניווט באתר פשוטים וברורים.

* תכני האתר כתובים באופן ברור, מסודר והיררכי.

* תוכן האתר כתוב בשפה פשוטה וברורה.

* רוב הדפים באתר בעלי מבנה קבוע.

* למרבית התמונות באתר יש הסבר טקסטואלי חלופי (alt) .

* האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש Ctrl ומקש + במקלדת

* אין באתר שימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

יש לציין כי פרופ' מורד ממשיך במאמצים לשפר את הנגישות כחלק ממחויבותו לאפשר לכלל האוכלוסייה לקבל את השרות הנגיש ביותר. אם נתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח אם תיידע/י אותנו על כך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן. לפניה לחץ כאן

עודכן לאחרונה בתאריך: 5.7.2023